Annę i Patricka poznałem podczas fotografowania ślubu Justyny i Kacpra (zobaczcie ich ślubną sesję plenerową! 😊). Narzeczeni sami zapytali o sesję, zależało im na plenerze we Wrocławiu, na Starym Mieście, bo w rodzinnych stronach rodziców byli tylko kilka dni. Decyzja zapadła bardzo szybko, bo już w poniedziałek spotkaliśmy się na wrocławskim Rynku.

Choć tego dnia było upalnie, to Para nie narzekała 😊 Widać też było, że są w sobie bardzo zakochani i chcą cały czas być blisko siebie. To sama przyjemność móc to uwiecznić na fotografiach. Wspominam też, że jako jedni z niewielu nie mieli problemu z pocałunkami przed obiektywem – i dobrze! Przecież sesja narzeczeńska jest właśnie po to, by zatrzymać uczucia, dotyk, pocałunki zaręczonych. Czas przed ślubem jest wyjątkowy dla każdej Pary, warto to okazywać!

Zdjęcia plenerowe zrobiliśmy na Rynku, ale też na Moście Piaskowym, Wyspie Słodowej i na Ostrowie Tumskim. Przyszli małżonkowie zawiesili też swoją kłódkę na Moście Tumskim i odwiedzili jednego z wrocławskich krasnali.

Zdjęcia wyszły fantastycznie – przekonajcie się sami!